Biz Kimiz?

Bir çok köklü kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, her zaman geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir reklam ajansıyız.
İçinde bulunduğumuz çağın gereklerine uygun yaratıcı, cesur ve yenilikçi yöntemleri kullanarak, dijital devrimin imkanlarından maksimum düzeyde yararlanarak, müşterilerine kaliteli ve profesyonel organizasyon, medya ve yayıncılık hizmeti vermekteyiz.
Organizasyon ve Marka Danışmanlık, Film prodüksiyon, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Grafi̇k Tasarım, Editörlük, Baskı, Fuar & Stand, Multi̇medya, Fotoğraf, Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunarız ve tüm projeleri yaratıcı ve yenilikçi ekibimiz ile gerçekleştiririz.

Ajans Başkanı

Halil Kaya

SFN Televizyon Tanıtım Tasarım ve Yayıncılık Ltd. Şti. Kurucusu

1956 yılının mayıs ayında Kırşehir’in kıraç topraklarında 20 haneli Rahmalar köyünün sessizliğini sabaha karşı bir çocuk cıvıltısının bozması ile başlar bizim hikayemiz.

Kerpiç damlı evin su sızan duvarları bu sesi uzun süre koynunda saklar.
Yıllar sonra aykırı bir ses olarak arkadaşlarının ve öğretmenlerinin hafızasında yerini alır. Çevresinde olup bitenleri sorgulayan, boyundan büyük işlerin peşinde koşan, karmaşık işleri kolay hale getiren ve çözüm üreten bu sesin sahibi Halil Kaya’dan başkası değildir.
Bu ses gittikçe gürleşir ve güzel sanatların birçok alanında kendini belli eder. İnsanlar bu sese kulak kabartmaya başlarlar. Halil Kaya, güzel sanatlara ve özellikle reklâmcılığa duyduğu sevgiyi yurtiçi ve yurtdışı iş tecrübeleriyle birleştirip reklâm sektörüne tam hizmet ajansı konseptini sunmak için başlar çalışmaya. Birçok reklâmcı gibi idealisttir ve çok güzel hayalleri vardır, hissettiklerini yansıtacak işler yapmak ister. Bu sırada önemli olanın doğru ekibi kurmak olduğunun bilincindedir ve eski iş arkadaşları ile sık sık bir araya gelir. Onların farklı özellikleri düşüncelerine pozitif bir hareket getirir.

Nihayet 1992 yılının mayıs ayında doğumun sancıları sona erer ve SFN reklam ajansını kurar. Ses, görüntü ile uyumlu bir şekilde birleşir. Renkler, çizgiler ve kelimeler azim, estetik, inançla sağlam bir yapı oluşturur.

Hakkımızda

SFN Tanıtım, 30 yıllık tecrübesi, deneyimli kadrosu, yetişmiş uzman elemanları, konusuna hakim teknik ekibi, en son teknoloji ile donanımlı makine parkı ve yaptığı yüzlerce iş ile kendini kanıtlamış, özgün bir ajanstır.
Şirketimiz 30. hizmet yılında Organizasyon, tanıtım, tasarım, yayıncılık, matbaacılık, internet, multimedya ve halkla ilişkiler konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu süre içerisinde bir çok kurum ve kuruluşla faaliyetlerimizle ilgili konularda çalışma yapılmıştır.
Kurum ve kuruluşların onlarca toplantıları realize edilmiş, yüzlerce tanıtım materyalleri üretilmiş ve çok sayıda tanıtım filmi hazırlanmıştır.
Biz çalışmalarımızda, modern teknik imkanların yanında tecrübeli, kendisini insanların güzelliğine adamış, profesyonel, çağın bilgi teknolojisiyle prezante olmuş personelimizle hizmet vermeyi ilke edindik…

30 Yıldan Geriye Kalanlar

• 30 yıl sürekli çalıştık, bir kez olsun öf bile demedik.
• Herkesten aynı anda aykırı fikirler çıktı, ama hiç karmaşa ve kargaşa yaşamadık.
• Çalışanlarımızı; genç beyin, çaylak, yaşlı kurt, senior, junior diye nitelendirmedik.
• Kimin parmağı havadaysa söz hakkı ilk onun oldu.
• Çok yanlışımız oldu ama 4 yanlışımız bir doğrumuzu hiç götürmedi, aksine her yanlışımız doğrularımızın destekçisi oldu.
• Asıl kıvılcımın külün altında olduğunu hiç unutmadık, ayrıntıyı didikledik durduk.
• Birilerinin haklılığından çok nelerin doğru olduğuna değer verdik.
• Kelime oyunu yapmadık; çünkü ne şarkı yazarıydık, ne de siyasetçiydik, biz işimize baktık.
• Yüzlerce müşteriye kılavuz olduk, doğru hedef belirledik.
• “Müşteri her zaman haklıdır” yerine “Her müşteri farklıdır” ilkesini savunduk.
• Fikir işçisi olduk, umut taciri olmadık.
• Hiç başarısızlık yaşamadık, tecrübe ve deneyimler edindik.
• “Nasıl olmuş?”tan çok “Nasıl olmalı?”yı konuştuk.
• Kendi aramızda çok tartıştık, müşterilerimizle asla tartışmadık.

Ne Yaparız?

Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için modern alt yapımızı yeniledik.

SFN Kurumsal, Organizasyon ve Marka Danışmanlık, Film prodüksiyon, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Grafi̇k Tasarım, Editörlük, Baskı, Fuar & Stand, Multi̇medya, Fotoğraf, Danışmanlık hizmetlerini bir arada modern ajans merkezinde yaratıcı ve yenilikçi ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok köklü kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, her zaman geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir reklam ajansıyız.

İçinde bulunduğumuz çağın gereklerine uygun yaratıcı, cesur ve yenilikçi yöntemleri kullanarak, dijital devrimin imkanlarından maksimum düzeyde yararlanarak, müşterilerine kaliteli ve profesyonel organizasyon, medya ve yayıncılık hizmeti vermekteyiz.

Organizasyon ve Marka Danışmanlık, Film prodüksiyon, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Grafi̇k Tasarım, Editörlük, Baskı, Fuar & Stand, Multi̇medya, Fotoğraf, Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunarız ve tüm projeleri yaratıcı ve yenilikçi ekibimiz ile gerçekleştiririz.

Kurumsal Kimlik Hazırlanması

Tüm bireysel ve kurumsal organizasyon hizmetleri kapsamında, konsept geliştirmeden konaklamaya, ulaşımdan içerik yönetimine, film yapımından, sahne dekoru düzenlemelerine, gösteri, kutlama, eğlence, animasyon ve aktivitelerden, catering hizmeti ve ses-ışık müzik sistemine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

Toplantı ve Organizasyon Hizmetleri

Tüm bireysel ve kurumsal organizasyon hizmetleri kapsamında, konsept geliştirmeden konaklamaya, ulaşımdan içerik yönetimine, film yapımından, sahne dekoru düzenlemelerine, gösteri, kutlama, eğlence, animasyon ve aktivitelerden, catering hizmeti ve ses-ışık müzik sistemine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

Proje Hazırlığı

Organizasyonlar için projenin hazırlanması, bütçelendirilmesi ve uygulanması.

Kurumsal Organizasyonlar

Saha etkinlikleri, Fuar, Tanıtım ve Roadshow, Toplantı, Kongre, Seminer, Lansman, Gala Yemeği, Sanatçı, Spor Organizasyonları, Temel Atma ve Açılış, Bayi Toplantıları, Aktiviteler.

Organizasyon Altyapı Destek

Sahne Hizmetleri, Dekor, Stand Kurulumları, Teknik Ekipman Hizmetleri, Görsel Tasarım Hizmetleri, Simultane Çeviri Hizmetleri.

Personel Hizmetleri

Kongre ve Toplantı Personeli, Etkinlik ve Saha Personeli, Havaalanı Karşılama Personeli, Fuar ve Tanıtım Mankenleri, Part-time Host-Hostes, Tercüman, Havaalanı Karşılama, Mihmandar, Model, Tanıtım Mankeni, LCV hizmetleri

Grafik & Tasarım Çalışmaları

Marka ve Kurumsal Kimlik

Marka yaratma ve var olan markaları pazar içerisinde farklılaştırma çalışmaları, Şirketlerin karakterine uygun, değerlerine bağlı kalınarak özgün kurumsal kimlik çalışmaları.

Logo Tasarımı

Markaların/kurumların karaterini, kişiliğini en iyi şekilde yansıtacak logo/amblem çalışmaları.

Broşür/Katalog/Dergi

Ürün veya hizmetleri doğru metinlerle ve doğru şekillerle anlatan katalog ve broşür tasarımı çalışmaları.

İllüstrasyon

Hedef kitleye en doğru şekilde ulaşmak üzere çizimlerle oluşturulan konsept çalışmaları.

Basın ilanı

Tüm yerel ve ulusal gazete ve dergiler için reklam planlaması, reklam metni yazımı, reklam tasarımı ve yayınlanma çalışmaları.

Indoor-Outdoor Çalışmaları

Açık hava mecraları kullanılarak şirketlerin ve ürünlerinin dış çevrede hedef kitlelere sunulması çalışmaları . Açık havada billboard, afiş, luna, cephe giydirme, araç giydirme, one way vision vb uygulamalar için gerekli olan hazırlık, medya planlaması, tasarım, baskı ve uygulama hizmetleri.

Ambalaj

Ürünün niteliklerini ve bilgilerini içeren, diğer ürünlerden ayırt edilmesini sağlayan ürün ambalaj tasarımları.

İnternet reklamcılığı

Arama motorları ve sosyal ağlar üzerinden etkili reklamlar için medya planlaması hizmeti.

Web Sitesi

Markaların, ürünlerin, hizmet alanlarının interaktif ortamda tanıtım çalışmaları. İnternet sitesi oluşturulması, tasarımı, bakımı, güncellenmesi, yayınlanması, hosting ve domainlerin tedarik edilmesi ve web yazılım hizmetleri.

Film & Kurgu ve Prodüksiyon Hizmetleri

Radyo / Televizyon

Yaratıcı metin ve görüntüler kullanılarak radyo ve televizon yoluyla hedef kitleye ulaşma çalışmaları.

Radyo reklamları ve prodüksiyon

Tüm yerel ve ulusal radyolar için kısa ve uzun dönemli reklam planlama, metin yazımı, jingle oluşturma çalışmaları.

Kurumsal Tanıtım Film

Kurumların ruhuna uygun, vizyon ve misyonunu en doğru şekilde yansıtan tanıtım filmi çalışmaları.

Animasyon

Karakter oluşturma ve hizmet kolları ile ilgili animasyon hazırlama çalışmaları.

Fotoğraf Hizmetleri

Ürün ve hizmetleri profesyonel olarak en iyi şekilde görüntüleme çalışmaları, Ürün, Model, Tanıtım, Katalog çekimi.

Web Tasarımı

Alan Adı

Alan Adı (Domain) alınması

Hosting Hizmeti

Web sitesinin güvenli ve süreklilik arzeden bir sunucuda barındırılması işlemi.

Web Site Tasarımı

Web sitesini güncel programlar kullanarak Masaüstü bilgisayarlarda, tabletlerd, cep telefonları ile tam uyumlu biçimde güvenli ve sertifikalı olarak tasarlanması, programlanması ve güncellenmesi

SEO Optimizasyonu

Web sitesindeki bilgilerin arama motorlarında hızlı bir şekilde bulunmasını sağlayacak ayarlamaların yapılması.

Editöryal Yapım

Basılı ya da süreli yayınlarda yer alacak, makale ya da mesleki metinlerin, ayrıntılı bir biçimde elden geçirilerek; dilbilgisi ve imla hatalarının düzeltildiği; cümle kuruluşları ve sözcük seçimi konusunda önerilerin getirildiği, Türkçe başta olmak üzere, pek çok yabancı dilde, uzmanları aracılığıyla editörlük hizmeti.

Özgün Basılı ve Görsel Yayın Hazırlanması

Bilimsel, edebi, sanatsal ve kültürel konularda Uzman yazar ve akademisyenlerden oluşacak bir kurul tarafından özgün yazı ve görsellerlerle desteklenen proje eserler hazırlanması…

Baskı

Profesyonel ekiplerin kontrolünde; Logo, banner & rollup, kartvizit, broşür, katalog, dergi, kitap, sunum dosyası, el ilanı, menü, dönkart vb tasarımı ve basımı ile hizmet vermekteyiz.

Özgün Projeler Hazırlanması

Fuar Standı

Yurtiçi ve yurtdışı fuarlar için özel standlar tasarlanması ve uygulanması

Etkinlik Projeleri

Etkinliklerde kullanılmak üzere özel projeler hazırlanması

Hediyelik Eşya

Kurumların imajına uygun özgün hediyelik eşya tasarlanması ve uygulanması

Mimari Çizimler

İç ve dış mekanda kullanılacak özel mimari proje çizimleri

KurumsalMerkezimiz
Bize bir merhaba deyin… Güleryüzümüzü ve farkımızı göreceksiniz.